Dla prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

03.08.2023 r.

KOMUNIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Szanowni Państwo,

na portalach społecznościowych pojawiły się fałszywe oferty produktów kredytowych oprocentowanych na 2%, które są oferowane w imieniu Toyota Bank Polska. 

Informujemy że są to próby oszustwa. Bank na dzień publikacji komunikatu nie posiada w swojej ofercie takiego produktu.
Aktualne oprocentowanie wszystkich produktów oferowanych przez Toyota Bank znajdziesz zawsze na naszej stronie internetowej pod tym adresem: https://www.toyotabank.pl

Pamiętaj również żeby pod żadnym pozorem nie udostępniać swoich danych do logowania do bankowości internetowej innym osobom, nawet jeżeli podają się za pracowników lub współpracowników Banku. 
Bank nigdy nie prosi o takie dane. Konsekwencje wykorzystania Twoich danych przez przestępców mogą bardzo poważne. W przypadku nawiązania kontaktu z osobami które oferują taki produkt skontaktuj się z Infolinią Banku oraz Policją. 

Z poważaniem
Zespół Toyota Bank

Pobierz artykuł w formacie PDF

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl